Breadcrumbs


Login Form




 

Распоред пријема предметних наставника за 2022/2023. ш.г.  

A tanárok fogadóóráinak időpontja a 2022/2023. tanévben 

ПОСЛЕПОДНЕВНА СМЕНА – DÉLUTÁNI VÁLTÁS

 

 

Наставник

Tanár

Предмет

Tantárgy

Од. стар.

Osztályf.

Преподневна смена

Délelőtti váltás

Митић Ивана

Српски језик и књижевност

Szerb mint nem anyanyelv

VIII/3

Понедељак

Hétfő

16:15 – 17:00

Дулић Ш. Клара

Српски језик и књижевност

 

Среда

15:25 – 16:10 

Harmath Krisztina

Szerb mint nem anyanyelv

V/2

Hétfő

13:30 – 14:15

Kántor Erika

Magyar nyelv és irodalom

VIII/2

Hétfő

14:20 – 15:05

Поповић Љиљана

Енглески језик

 

Понедељак

14:20 – 14:15

Tikvicki Zsuzsana

Angol nyelv

VI/2

Hétfő 

15:25 – 16:10

Халгато Ш. Анико

Hallgató S. Anikó

Немачки језик

Német nyelv

VII/2

Среда

Szerda

16:15 – 17:00

Синобад Драгана

Музичка култура

 

Среда

16:15 – 17:00

Kovačev Irena

Zenekultúra

 

Szerda

14:20 – 15:05

Нађ Ксенија

Nagy Ksenija

Ликовна култура

Képzőművészet

VII/3

Среда

Szerda

15:25 – 16:10

Kajdócsi Hajnalka

Történelem

 

Csütörtök

15:55 – 16:10

Сивч В. Јелена

Историја, Свакодневни живот у прошлости

 

Среда

16:45 – 17:00

Брашован Константин

Географија, Грађанско в.

VIII/1

Петак

15:25 – 16:10

Straka V. Andrea

Földrajz

 

Hétfő

15:55 – 16:10

Mиљковић Мирјана

Математика, Физика

 

Четвртак

16:15 – 17:00

Csonka Ferenc

Informatika

 

Kedd

15:55 – 16:10

Човић Каролина

Математика

V/1

Уторак

15:25 – 16:10

Mecserik Teodora

Fizika, Kémia

 

Péntek

17:05 – 17:50

Војнић К. Тереза

Хемија

 

Петак

15:25 – 16:10

Lunc Angéla

Matematika, Fizika

 

Péntek

16:15 – 17:00

Стикић Данка

Информатика и рач.

VII/1

Четвртак

15:25 – 16:10

Бешњи Изабела

Besnyi Izabella

Биологија

Biológia

V/3

Четвртак

Csütörtök

16:15 – 17:00

Шереш Сузана

Техника и технологија

 

Четвртак

17:05 – 17:50

Görög Imre

Technika és technológia

 

Hétfő

14:00 – 14:15

Eрчић Каролина

Физичко и здрав. васп.

VI/1

Уторак

18:45 – 19:30

Олајош Н. Матија

Olajoš N. Matija

Физичко и здрав.васп.

Testnevelés és egész.n.

VI/3

Петак

Péntek

16:15 – 17:00 

Pölhe Erzsébet

Katolikus hitoktatás

 

Kedd

12:30 – 12:40

Миросављев Никола

Православни катехизис

 

Уторак

19:30 – 19:45

Gabrić Nevena

Katolička vjeronauka

 

Utorak

17:55 – 18:10