Breadcrumbs
Мени
Улогуј се
ПОЧЕТНА
A gyermekhet elso napjan
- Details
- Written by Ač Tot Tunde
- Hits: 2095
A gyermekhét első napján iskolánk alsós tanulói, egy vidám, zenés, interaktív bábelőadást néztek, a temerini Vándor Bábszínház előadásában.
Az Egyszer volt királyfi című népmese és a pálcikás bábok elnyerték a gyerekek tetszését. Kíváncsian várják a Kőleves című előadást is.
Počela Dečija nedelja
- Details
- Written by Admin
- Hits: 2106
Učenici 3/3 razreda obeležili su početak Dečije nedelje ukrašavanjem školskog dvorišta.
Međunarodni dan domaćih životinja
- Details
- Written by Admin
- Hits: 2207
Svake godine 2.10. obeležava se Međunarodni dan domaćih životinja pa su se učenici trećih i četvrtih razreda naše škole pridružili ovom datumu i u znak proslave organizovali izradu likovnih radova na temu Domaće životinje kao i gledanje filma ‚‚Na farmi" u svečanoj sali škole. Učenici su, zatim, ispisali poruke domaćih životinja ljudima koji brinu o njima. Svaki pano u učionicama trećih i četvrtih razreda ukrašen je crtežima i ovim porukama.
Dečja nedelja - 2014
- Details
- Written by Administrator
- Hits: 2248
PROGRAM ZA DEČJU NEDELJU 06. 10. - 10. 10.
PONEDELJAK časovi traju 40 min. |
UTORAK časovi traju 40 min. |
SREDA časovi traju 30 min. |
ČETVRTAK časovi traju 40 min. |
PETAK časovi traju 30 min. |
ZAMENA KATEDRE (prema unapred utvrđenom rasporedu) |
ZAMENA KATEDRE (prema unapred utvrđenom rasporedu)
|
ZAMENA KATEDRE (prema unapred utvrđenom rasporedu)
|
ZAMENA KATEDRE (prema unapred utvrđenom rasporedu)
|
ZAMENA KATEDRE (prema unapred utvrđenom rasporedu)
|
BIOLOGIJA Rad mikroskopom Koordinator: Izabela Bešnji
KREATIVNA RADIONICA Koordinator: Danijela Santrač
|
FIZIKA „PALATA ČUDA” Koordinator: Teodora Kabai
KVIZ Koordinator: Mirjana Miljković
KREATIVNA RADIONICA Koordinator: Danijela Santrač R. |
SPORTSKI DAN Koordinatori: Matija Nađ Olajoš i Karolina Erčić
HEMIJA Izvođenje eksperimenata Koordinatori: Teodora Kabai i Jelena Gabrić |
GEOGRAFIJA i MAĐARSKI JEZIK „Detektivska igra“ u centru grada Koordinatori: Konstantin Brašovan Erika Kantor Andrea Štraka
ISTORIJA Izložba radova Koordinatori: Radmila Vojnić Hajnalka Kajdoči
ENGLESKI JEZIK Film Koordinator: Žužana Tikvicki NEMAČKI JEZIK Radionica Koordinator: Aniko Hallgato S. |
TEHNIČKO VASP. „Bezbedno u saobraćaju“ Koordinator: Imre Gereg Danijela Santrač R.
SRPSKI JEZIK, MAĐARSKI JEZIK, MUZIČKA KULTURA „JA IMAM TALENAT“ Koordinator: Jadranka Vujović
LIKOVNA KULTURA Slikanje u gradu Koordinator: Ksenija Radulović |
NOVINARSKA SEKCIJA Koordinatori: Ivana Mitić Erika Kantor
|
NOVINARSKA SEKCIJA Koordinatori: Ivana Mitić Erika Kantor
|
NOVINARSKA SEKCIJA Koordinatori: Ivana Mitić Erika Kantor
|
NOVINARSKA SEKCIJA Koordinatori: Ivana Mitić Erika Kantor
|
NOVINARSKA SEKCIJA Koordinatori: Ivana Mitić Erika Kantor
|
HUMANITARNA AKCIJA „Deca deci“ Koordinator: Izabela Bešnji |
HUMANITARNA AKCIJA „Deca deci“ Koordinator: Izabela Bešnji |
HUMANITARNA AKCIJA „Deca deci“ Koordinator: Izabela Bešnji |
HUMANITARNA AKCIJA „Deca deci“ Koordinator: Izabela Bešnji |
HUMANITARNA AKCIJA „Deca deci“ Koordinator: Izabela Bešnji |
Dečja nedelja - raspored zvonjenja
- Details
- Written by Izabela Bešnji
- Hits: 2176
Raspored zvonjenja - Dečja nedelja:
Ponedeljak, Utorak i Četvrtak
1.čas |
07:30 |
- |
08:10 |
veliki odmor |
15 |
minuta |
|
2.čas |
08:25 |
- |
09:05 |
veliki odmor |
10 |
minuta |
|
3.čas |
09:15 |
- |
09:55 |
4.čas |
10:00 |
- |
10:40 |
5.čas |
10:45 |
- |
11:25 |
6.čas |
11:30 |
- |
12:10 |
7.čas |
12:15 |
- |
12:55 |
Sreda i Petak
1.čas |
07:30 |
- |
08:00 |
mali odmor |
5 |
minuta |
|
2.čas |
08:05 |
- |
08:35 |
veliki odmor |
15 |
minuta |
|
3.čas |
08:50 |
- |
09:20 |
4.čas |
09:25 |
- |
09:55 |
5.čas |
10:00 |
- |
10:30 |
6.čas |
10:35 |
- |
11:05 |
7.čas |
11:10 |
- |
11:40 |